Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 800 м
Украина, Локачі
Контактирајте го продавачот
60.830 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се