Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
59.930 € PLN 259.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 40 ха/час Потребна сила на трактор 225 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Stara Łubianka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.570 € PLN 305.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
41.420 € PLN 179.000 PLN
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
19.670 € PLN 85.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 30 мм Капацитет 3 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 12/2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
26.610 € PLN 115.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stara Łubianka
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се