Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Литванија, Babtų sen.
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Литванија, Babtų sen.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се