Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Европа

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

103 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор Köckerling Rebell 800T култиватор Köckerling Rebell 800T
2
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор Köckerling rebell 800t култиватор Köckerling rebell 800t
2
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-31188 Holle
нови култиватор Köckerling Allrounder flatline 750 нови култиватор Köckerling Allrounder flatline 750
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
нови култиватор Köckerling Vector 900 нови култиватор Köckerling Vector 900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 220 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Stara Łubianka
нови машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling Trio 300 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling Trio 300 нови машина за подготовка на почвата за сеидба Köckerling Trio 300
3
Контактирајте го продавачот
19.460 € PLN 90.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
25.730 € PLN 119.000 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
56.000 € PLN 259.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 40 ха/час Потребна сила на трактор 225 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
43.974 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
43.974 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
7.699 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се