Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
43.974 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
43.974 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
7.699 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-5274 Burgkirchen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
9.583 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се