Филтри -

Машини за обработка на почвата Köckerling

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

116 огласа: Машини за обработка на почвата Köckerling

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-54516 Wittlich
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-54516 Wittlich
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 31.680 € DKK 236.200 DKK
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Длабочина на обработка 35 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Пружинеста фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
22.999 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
22.999 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Melle-Wellingholzhausen
диск брана Köckerling rebell classic 800t диск брана Köckerling rebell classic 800t диск брана Köckerling rebell classic 800t
3
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Друга фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Nienburg
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
култиватор Köckerling Vector 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Bila Tserkva
култиватор Köckerling Allrounder flatline 750
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Böhönye
Troostwijk Auctions
5 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се