Филтри -

Машини за обработка на почвата Knoche

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата Knoche: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Култиватор
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-16909 Heiligengrabe / Ot Liebenthal
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.462,19 €
Диск брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-35096 Weimar
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.463,03 €
Диск брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-35096 Weimar
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Германија, Meppen-Versen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
14.079,83 €
Култиватор
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
4.100 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Erbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се