Филтри -

Машини за обработка на почвата Kerner од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Машини за обработка на почвата Kerner од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
14.537 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.446 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор Kerner corona c 450
1
Контактирајте го продавачот
27.984 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
22.951 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600 култиватор Kerner Stratos SA 600
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
диск брана Kerner X-Cut Solo 600 диск брана Kerner X-Cut Solo 600 диск брана Kerner X-Cut Solo 600
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
диск брана Kerner x-cut solo 600 диск брана Kerner x-cut solo 600 диск брана Kerner x-cut solo 600
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
култиватор Kerner stratos sa 600 култиватор Kerner stratos sa 600 култиватор Kerner stratos sa 600
3
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
култиватор Kerner STRATOS S 450 култиватор Kerner STRATOS S 450 култиватор Kerner STRATOS S 450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се