Филтри -

Машини за обработка на почвата Kerner

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Машини за обработка на почвата Kerner

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.951 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
5.742 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
5.742 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.875 €
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Buttelstedt
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 27299 Völkersen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 28876 Oyten
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
15.708 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
земјоделски валјак Kerner 5540 FPCW земјоделски валјак Kerner 5540 FPCW земјоделски валјак Kerner 5540 FPCW
3
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Земјоделски валјак
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Kunde
машина за подготовка на почвата за сеидба Kerner MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба Kerner MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба Kerner MC 600
3
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се