Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Украина

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 12/2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оратів
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.920 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Плуг
Година 01/2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина
реверзибилен плуг KVERNELAND 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.166 € UAH 49.900 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
плуг KVERNELAND 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.166 € UAH 49.900 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.223 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.223 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.925 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Звенигородка
плуг KVERNELAND 5 ( 4+1 )
1
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.060 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
20.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, с. Иванков
Контактирајте го продавачот
6.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.510 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Несвіч
реверзибилен плуг KVERNELAND LD 85 реверзибилен плуг KVERNELAND LD 85 реверзибилен плуг KVERNELAND LD 85
3
Контактирајте го продавачот
2.453 € UAH 105.000 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Крижопіль
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 08/2008 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Івано-Франківськ
реверзибилен плуг KVERNELAND 5 (4+1) РАМА 160Х160Х8 !!! СПЕЦИАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ НА ЗАВОДЕ ! ШВЕДСКА реверзибилен плуг KVERNELAND 5 (4+1) РАМА 160Х160Х8 !!! СПЕЦИАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ НА ЗАВОДЕ ! ШВЕДСКА реверзибилен плуг KVERNELAND 5 (4+1) РАМА 160Х160Х8 !!! СПЕЦИАЛЬНЫЙ ЗАКАЗ НА ЗАВОДЕ ! ШВЕДСКА
3
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.223 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.309 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ровно
Контактирајте го продавачот
6.900 US$ EUR ≈ 6.309 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочев
Контактирајте го продавачот
4.673 € UAH 200.000 UAH
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Фарбоване
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.710 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 260 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Украина, Дніпро́
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се