Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Шпанија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/2000 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/2000 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO нови диск брана KVERNELAND QUALDISC PRO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Шпанија, TERUEL
нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO нови машина за подготовка на почвата за сеидба KVERNELAND CLC EVO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Шпанија, TERUEL
нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C нови култиватор KVERNELAND TURBO 4000C
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Шпанија, TERUEL
нови реверзибилен плуг KVERNELAND EGKKG.80.300 6 CUERPOS нови реверзибилен плуг KVERNELAND EGKKG.80.300 6 CUERPOS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Caspe
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 01/1996 Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, TERUEL
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се