Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Полска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
16.940 € PLN 80.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Krasnystaw
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
7.199 € PLN 34.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
232,90 € PLN 1.100 PLN
Земјоделски валјак
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
1.397 € PLN 6.600 PLN
Плуг
Година 1977 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
6.140 € PLN 29.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
17.470 € PLN 82.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zawidz Kościelny
Контактирајте го продавачот
3.388 € PLN 16.000 PLN
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
5.505 € PLN 26.000 PLN
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
26.470 € PLN 125.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
26.890 € PLN 127.000 PLN
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
24.350 € PLN 115.000 PLN
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
6.140 € PLN 29.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Biała Podlaska
Контактирајте го продавачот
9.211 € PLN 43.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
3.282 € PLN 15.500 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Подривач
Длабочина на обработка 70 мм
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
2.435 € PLN 11.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
5.929 € PLN 28.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
4.870 € PLN 23.000 PLN
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
8.681 € PLN 41.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
3.388 € PLN 16.000 PLN
Слама култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, ROKITNO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се