Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Германија

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

86 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.647 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Osterburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar
3
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.932 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Sittensen
култиватор KVERNELAND enduro p 5000 t mit fahrwerk
1
Контактирајте го продавачот
50.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
земјоделски валјак KVERNELAND ACTIROLL 760 CLASSIC земјоделски валјак KVERNELAND ACTIROLL 760 CLASSIC земјоделски валјак KVERNELAND ACTIROLL 760 CLASSIC
3
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
плуг KVERNELAND BB 100 mit Packomat плуг KVERNELAND BB 100 mit Packomat плуг KVERNELAND BB 100 mit Packomat
3
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
култиватор KVERNELAND ENDURO P 5000 T MIT FAHRWERK
1
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.9 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана KVERNELAND ENDURO 4000 F
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
диск брана KVERNELAND ENDURO 4000 F
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се