Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Европа

Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

243 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Рото брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Pasvalys
JSC "Nova rent"
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Fr-56120 Josselin
рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar рото брана KVERNELAND ng-h 501 f30/kreiselegge/5 m/klappbar
3
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.932 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
култиватор KVERNELAND enduro p 5000 t mit fahrwerk
1
Контактирајте го продавачот
50.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Heimdal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, JÖNKÖPING
Контактирајте го продавачот
3.475 € GBP 3.000 GBP
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
15.240 € BGN 29.800 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
аукција 6.614 € SEK 77.000 SEK
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
25.498 €
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Данска, Nykøbing Falster
реверзибилен плуг KVERNELAND
1
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Diksmuide
Контактирајте го продавачот
аукција 177,60 € NOK 2.100 NOK
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Verdal
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Molenaarsgraaf
Контактирајте го продавачот
19.000 € PLN 85.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се