Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Данска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

19 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.498 €
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
470 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
аукција 5.034 € DKK 37.500 DKK
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
30.748 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
аукција 4.296 € DKK 32.000 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nordsjælland
Контактирајте го продавачот
аукција 3.558 € DKK 26.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
17.309 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
57.035 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
реверзибилен плуг KVERNELAND pg 100 7 fure
1
Контактирајте го продавачот
11.290 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
22.161 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг KVERNELAND eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг KVERNELAND eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг KVERNELAND eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul
3
Контактирајте го продавачот
29.412 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
30.756 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
32.099 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг KVERNELAND eg-100-300-28 5 fure плуг KVERNELAND eg-100-300-28 5 fure плуг KVERNELAND eg-100-300-28 5 fure
3
Контактирајте го продавачот
40.151 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
плуг KVERNELAND 6300s variomat 8 fure krop 28 плуг KVERNELAND 6300s variomat 8 fure krop 28
2
Контактирајте го продавачот
81.841 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
22.105 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
плуг KVERNELAND 6300s variomat 8 fure krop 28 плуг KVERNELAND 6300s variomat 8 fure krop 28
2
Контактирајте го продавачот
81.805 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
плуг KVERNELAND eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul плуг KVERNELAND eg 100-300-28 6 furet hydraulisk landhjul
2
Контактирајте го продавачот
29.341 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
плуг KVERNELAND 5 furet eg-100-300-28-hd плуг KVERNELAND 5 furet eg-100-300-28-hd
2
Контактирајте го продавачот
18.252 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се