Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Австрија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
21.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
15.995 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
28.173 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
17.257 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
плуг KVERNELAND lb 85/100-300 - 5 schar плуг KVERNELAND lb 85/100-300 - 5 schar плуг KVERNELAND lb 85/100-300 - 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
27.908 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
9.646 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
Контактирајте го продавачот
13.329 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
23.478 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
25.221 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
13.332 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се