Филтри -

Машини за обработка на почвата KVERNELAND

Резултати од пребарување: 284 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

284 огласа: Машини за обработка на почвата KVERNELAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
реверзибилен плуг KVERNELAND PB 100 реверзибилен плуг KVERNELAND PB 100 реверзибилен плуг KVERNELAND PB 100
3
Контактирајте го продавачот
8.469 € BYN 23.000 BYN
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.470 € PLN 82.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zawidz Kościelny
Контактирајте го продавачот
317,60 € PLN 1.500 PLN
Земјоделски валјак
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција 429,90 € DKK 3.200 DKK
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 07/2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Литванија, Degučių k.
Контактирајте го продавачот
12.762 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 310 кс
Година 12/2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Оратів
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Култиватор
Година 1900 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Skjeberg
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.170 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 250 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
подривач KVERNELAND CLC 5 подривач KVERNELAND CLC 5 подривач KVERNELAND CLC 5
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.060 €
Плуг
Година 01/2002 Километража Ширина на опфаќање
Украина
земјоделски валјак KVERNELAND EP 310/16/900
1
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dedelow
реверзибилен плуг KVERNELAND 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.174 € UAH 49.900 UAH
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
плуг KVERNELAND 4 (2+1+)
1
Контактирајте го продавачот
1.174 € UAH 49.900 UAH
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5
3
Контактирајте го продавачот
10.310 € BYN 28.000 BYN
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.732 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.900 US$ EUR ≈ 7.331 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
2.480 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND диск брана KVERNELAND
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 284 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се