Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови диск брана KUHN ELADÓ Optimer+ 303 rövidtárcsa - KÉSZLETRŐL нови диск брана KUHN ELADÓ Optimer+ 303 rövidtárcsa - KÉSZLETRŐL
2
Контактирајте го продавачот
17.740 € HUF 6.573.000 HUF
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Плуг
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се