Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Украина

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
2.513 € UAH 100.000 UAH
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
6.030 € UAH 240.000 UAH
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
мулчер за трактор KUHN RM 400 мулчер за трактор KUHN RM 400 мулчер за трактор KUHN RM 400
3
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.274 €
Мулчер за трактор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Морози
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Мулчер за трактор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
47.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 500 мм Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, м.Хмельницький
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
2.513 € UAH 100.000 UAH
Мулчер за трактор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золотоноша
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 35 мм
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Теплик
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2004 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање 5 м
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 360 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, смт Чабани
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се