Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Романија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KUHN од Романија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
9.850 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Романија, Str. Depoului, Nr 10A, Feteşti, Jud. Ialomiţa
Контактирајте го продавачот
3.550 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Друга фреза
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Рото брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Amaru
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Tarcea, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се