Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Полска

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.328 € PLN 25.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража 1234 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
5.968 € PLN 28.000 PLN
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Krasnystaw
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
6.074 € PLN 28.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
10.230 € PLN 48.000 PLN
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
5.754 € PLN 27.000 PLN
Рото фреза
Година 2002 Километража 432 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
56.910 € PLN 267.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Płoskinia
нови реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 113 4E нови реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 113 4E нови реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 113 4E
3
Контактирајте го продавачот
16.410 € PLN 77.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Płoskinia
реверзибилен плуг KUHN Vari Master 152 реверзибилен плуг KUHN Vari Master 152 реверзибилен плуг KUHN Vari Master 152
3
Контактирајте го продавачот
11.830 € PLN 55.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
12.470 € PLN 58.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
10.760 € PLN 50.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
17.260 € PLN 81.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
16.200 € PLN 76.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
12.890 € PLN 60.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража 1000 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се