Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Литванија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KUHN од Литванија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Babtų sen.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.380 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
реверзибилен плуг KUHN  Vari Master 182 реверзибилен плуг KUHN  Vari Master 182 реверзибилен плуг KUHN  Vari Master 182
3
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Babtų sen.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се