Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KUHN од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Roosendaal
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Witharen
диск брана KUHN Optimer XL 300
1
Контактирајте го продавачот
28.080 €
Диск брана
Година 2022 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 2.6 м
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veesser Enkweg 45, 8194 Lk Veessen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Аератор за тревник
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Veesser Enkweg 45, 8194 Lk Veessen
Контактирајте го продавачот
14.907 €
Рото фреза
Година 2021 Километража 10 м/ч Ширина на опфаќање
Холандија, Varsseveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се