Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Германија

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

104 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.300 €
Рото брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.073 €
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
42.856 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Ox9 2Nz Thame
Контактирајте го продавачот
43.036 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Windsbach
Контактирајте го продавачот
8.271 €
Рото фреза
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Giebelstadt
диск брана KUHN Scheibeneggen диск брана KUHN Scheibeneggen
2
Контактирајте го продавачот
20.168 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
40.910 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Рото брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
1.320 € Без ДДВ
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Spelle
плуг KUHN vari master 120 плуг KUHN vari master 120 плуг KUHN vari master 120
3
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.170 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gb-Nr1 2En Norwich
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
19.963 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се