Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Европа

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

177 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
3.472 € GBP 3.000 GBP
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, Newry
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
13.667 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
12.958 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, Flåm
Контактирајте го продавачот
21.200 € Без ДДВ
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
15.042 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
52.990 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
13.782 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
плуг KUHN mm 1134 h 7090 плуг KUHN mm 1134 h 7090
2
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
подривач KUHN DC 400 подривач KUHN DC 400 подривач KUHN DC 400
3
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Подривач
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG7H43 7 Schar реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG7H43 7 Schar реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG7H43 7 Schar
3
Контактирајте го продавачот
14.590 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG8H53 8 Schar реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG8H53 8 Schar реверзибилен плуг KUHN Challenger CHG8H53 8 Schar
3
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се