Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Данска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KUHN од Данска: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.099 € DKK 30.500 DKK
Реверзибилен плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
20.133 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Lintrup
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.736,97 €
Плуг
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
21.372,27 €
Диск брана
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9620 Aalestrup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг KUHN vari-manager 7f плуг KUHN vari-manager 7f
2
Контактирајте го продавачот
10.619,33 €
Плуг
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9620 Aalestrup
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.306,72 €
Плуг
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
20.027,73 €
Плуг
Година 2008-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.461,34 €
Плуг
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-9700 Brønderslev
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.752,94 €
Плуг
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6520 Toftlund
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.451,26 €
Плуг
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.738,66 €
Плуг
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7300 Jelling
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.457,98 €
Плуг
Година 2013-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6520 Toftlund
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.080,67 €
Плуг
Година 1997-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.079,83 €
Плуг
Година 1997-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.457,98 €
Плуг
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-7200 Grindsted
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се