Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN од Австрија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KUHN од Австрија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.250,42 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.250,42 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.250,42 €
Плуг
Година 2001-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Плуг
Година 2000-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.740,34 €
Плуг
Година 2021-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
10.175,63 €
Плуг
Година 2006-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3321 Stephanshart
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.658,82 €
Плуг
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8723 Kobenz Bei Knittelfeld
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
реверзибилен плуг KUHN VM 122 3ET реверзибилен плуг KUHN VM 122 3ET реверзибилен плуг KUHN VM 122 3ET
3
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
13.250,42 €
Плуг
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.059,66 €
Диск брана
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8551 Wies
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.590 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
9.079,83 €
Плуг
Година 2018-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се