Филтри -

Машини за обработка на почвата KUHN

Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

223 огласа: Машини за обработка на почвата KUHN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.496 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
5.293 € PLN 25.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2002 Километража 1234 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003 диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003 диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003
3
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
10.493 €
Плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг KUHN Multi-Master 152
1
Контактирајте го продавачот
9.203 € BGN 18.000 BGN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
рото брана KUHN HR 6004 DRC рото брана KUHN HR 6004 DRC рото брана KUHN HR 6004 DRC
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.929 € PLN 28.000 PLN
Рото брана
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Krasnystaw
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 668 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Украина, Кобзевка
Контактирајте го продавачот
20.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 223 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се