Филтри -

Машини за обработка на почвата KUBOTA од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата KUBOTA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.240 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.689 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
нови плуг KUBOTA нови плуг KUBOTA
2
Контактирајте го продавачот
340,50 € PLN 1.590 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung
3
Контактирајте го продавачот
3.781 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120 нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120 нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120
3
Контактирајте го продавачот
1.596 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Мулчер за трактор
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
нови плуг KUBOTA
1
Контактирајте го продавачот
331,90 € PLN 1.550 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
нови плуг KUBOTA нови плуг KUBOTA нови плуг KUBOTA
3
Контактирајте го продавачот
223,80 € PLN 1.045 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се