Филтри -

Машини за обработка на почвата KUBOTA

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за обработка на почвата KUBOTA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Мулчер за трактор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.240 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
5.689 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
700 € Со вклучен ДДВ
Рото фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 1.3 м
Украина, с. Волиця
нови плуг KUBOTA нови плуг KUBOTA
2
Контактирајте го продавачот
353,50 € PLN 1.590 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-36800 Le Pont Chretien
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Puma 1400 hydr. Seitenverstellung
3
Контактирајте го продавачот
3.781 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota FOX 1400 by Peruzzo
3
Контактирајте го продавачот
2.226 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120 нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120 нови мулчер за трактор KUBOTA Kubota Frog 1120
3
Контактирајте го продавачот
1.596 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Мулчер за трактор
Година 2019-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
плуг KUBOTA jednoskibowy 25 cm z kołem podporowym плуг KUBOTA jednoskibowy 25 cm z kołem podporowym
2
Контактирајте го продавачот
233,50 € PLN 1.050 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 0.25 м
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gross-Umstadt
нови плуг KUBOTA
1
Контактирајте го продавачот
344,60 € PLN 1.550 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
плуг KUBOTA плуг KUBOTA плуг KUBOTA
3
Контактирајте го продавачот
355,80 € PLN 1.600 PLN
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
1.200 €
Рото фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се