Филтри -

Машини за обработка на почвата KRONE од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата KRONE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
4.165 €
Рото брана
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Dinkelsbühl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
рото брана KRONE KES 4
1
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Werl-Oberbergstraße
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Германија, Bückeburg-Rusbend
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Erbach
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се