Филтри -

Машини за обработка на почвата KRONE

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KRONE: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
5.200 US$ EUR ≈ 5.334 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.300 € PLN 16.000 PLN
Плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
252,10 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48488 Emsbüren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Други мулчер
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
4.165 €
Рото брана
Година 1988 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
1.750 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се