Филтри -

Машини за обработка на почвата KPK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KPK: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.978 € UAH 236.000 UAH
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Запорожский район
култиватор KPK КПШ-9 култиватор KPK КПШ-9 култиватор KPK КПШ-9
3
Контактирајте го продавачот
11.160 € BYN 40.000 BYN
Култиватор
Година 03/2022 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Могилёв
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се