Филтри -

Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Zwiggelte
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Swifterbant
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hazerswoude
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Холандија, Helmond
Контактирајте го продавачот
19.995 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Swifterbant
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Bladel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
култиватор KONGSKILDE  Vibroflex култиватор KONGSKILDE  Vibroflex
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Холандија, Maasdam
култиватор KONGSKILDE  Triltand култиватор KONGSKILDE  Triltand култиватор KONGSKILDE  Triltand
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Maasdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 50 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Холандија, Middelharnis
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се