Филтри -

Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Германија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор KONGSKILDE  vibrotill vt600 култиватор KONGSKILDE  vibrotill vt600
2
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.424 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.058 €
Плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
култиватор KONGSKILDE  vf 7460 култиватор KONGSKILDE  vf 7460
2
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Рото брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.742 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.837 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Рото фреза
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 300 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.410 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8.7 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
рото брана KONGSKILDE  powertill рото брана KONGSKILDE  powertill
2
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Husum
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се