Филтри -

Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Европа

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Машини за обработка на почвата KONGSKILDE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
аукција 403,70 € SEK 4.700 SEK
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 805,50 € DKK 6.000 DKK
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 67,13 € DKK 500 DKK
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62130 Herlin Le Sec
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање 4.3 м
Холандија, Kerkweg 1 Heukelum 4161Jx, Nederland
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
223,50 € PLN 1.000 PLN
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3.25 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
култиватор KONGSKILDE  GERMINATOR SP700 култиватор KONGSKILDE  GERMINATOR SP700
2
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Полска, ROKITNO
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  Germinator SP 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  Germinator SP 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KONGSKILDE  Germinator SP 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
10.390 € Без ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
2.152 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3.8 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
48.983 €
Машина за собирање камења
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Данска, Roslev
Контактирајте го продавачот
990 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Рото брана
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53640 Le Horps
Контактирајте го продавачот
4.448 € PLN 19.900 PLN
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Krzykosy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Чехија, Kostomlaty nad Labem
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се