Филтри -

Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Австрија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата KONGSKILDE од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
14.601 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.583 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3710 Ziersdorf
Контактирајте го продавачот
11.583 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3710 Ziersdorf
Контактирајте го продавачот
11.583 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-3710 Ziersdorf
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
990 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
21.584 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-3250 Wieselburg Land
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
990 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
13.742 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8230 Hartberg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се