Филтри -

Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Вінниця
култиватор KÖCKERLING Allrounder 900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 11/2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ичня
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се