Филтри -

Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Полска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Wierzbno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
103.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 220 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, Stara Łubianka
нови машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING Trio 300 нови машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING Trio 300 нови машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING Trio 300
3
Контактирајте го продавачот
18.630 € PLN 87.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
25.480 € PLN 119.000 PLN
Слама култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
66.170 € PLN 309.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
55.460 € PLN 259.000 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 40 ха/час Потребна сила на трактор 225 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Полска, Stara Łubianka
слама култиватор KÖCKERLING VARIO 480 - 2005 rok слама култиватор KÖCKERLING VARIO 480 - 2005 rok слама култиватор KÖCKERLING VARIO 480 - 2005 rok
3
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
13 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се