Филтри -

Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Германија

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

45 огласа: Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Prenzlau
култиватор KÖCKERLING Vario 5,7 култиватор KÖCKERLING Vario 5,7 култиватор KÖCKERLING Vario 5,7
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Пружинеста фреза
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Култиватор
Длабочина на обработка 2 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-06712 Salsitz
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Sonnewalde
диск брана KÖCKERLING rebell classic t500
1
Контактирајте го продавачот
46.900 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
17.989 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, De-35315 Homberg (Ohm) - Maulbach
Контактирајте го продавачот
46.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
60.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Германија, Kunde
диск брана KÖCKERLING REBELL 2.0 300 диск брана KÖCKERLING REBELL 2.0 300 диск брана KÖCKERLING REBELL 2.0 300
3
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се