Филтри -

Машини за обработка на почвата KÖCKERLING од Европа

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

59 огласа: Машини за обработка на почвата KÖCKERLING

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Австрија, Hinzenbach
култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3.1 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
аукција 550 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Grashoek
EPIC AUCTIONS B.V.
7 години на Agriline
диск брана KÖCKERLING Rebell 800T Classic диск брана KÖCKERLING Rebell 800T Classic диск брана KÖCKERLING Rebell 800T Classic
3
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.699 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
слама култиватор KÖCKERLING Trio 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба KÖCKERLING Allrounder flatline 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
диск брана KÖCKERLING Rebell CL 800T 2.0 диск брана KÖCKERLING Rebell CL 800T 2.0 диск брана KÖCKERLING Rebell CL 800T 2.0
3
Контактирајте го продавачот
74.000 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
култиватор KÖCKERLING Trio 300 ohne Steinsicherung
1
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се