Филтри -

Машини за обработка на почвата KÖCKERLING

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

72 огласа: Машини за обработка на почвата KÖCKERLING

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража 74 м/ч Ширина на опфаќање 6 м
Литванија, Babtų sen.
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
48.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
67.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
7.824 € PLN 35.000 PLN
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
култиватор KÖCKERLING Vario 5,7 култиватор KÖCKERLING Vario 5,7 култиватор KÖCKERLING Vario 5,7
3
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Пружинеста фреза
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
аукција 33.000 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Ukmergė
нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм нови култиватор KÖCKERLING Allrounder Profiline 750 + третій каток Ø 350мм
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 20 мм Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 09/2019 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
63.900 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
59.421 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-6000 Kolding
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6.2 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 11/2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Ичня
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 5.7 м
Германија, Prenzlau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се