Филтри -

Машини за обработка на почвата KIVI-PEKKA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата KIVI-PEKKA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 29.920 € DKK 223.000 DKK
Машина за собирање камења
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Vriezenveen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
71.660 € PLN 309.000 PLN
Машина за собирање камења
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Olesno
машина за собирање камења KIVI-PEKKA 6 Flex
1
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Машина за собирање камења
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Grimma
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се