Филтри -

Машини за обработка на почвата KERNER од Германија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Машини за обработка на почвата KERNER од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
слама култиватор KERNER multicracker mc600 h saatbettkombi
1
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neubrandenburg
слама култиватор KERNER Multicracker MC600 H Saatbettkombi
1
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600
3
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
култиватор KERNER Komet KAS660ÜH култиватор KERNER Komet KAS660ÜH култиватор KERNER Komet KAS660ÜH
3
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Германија, Pragsdorf
запчеста фреза KERNER MC 600 запчеста фреза KERNER MC 600 запчеста фреза KERNER MC 600
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Запчеста фреза
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
35.966 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.980 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се