Филтри -

Машини за обработка на почвата KERNER од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата KERNER: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Слама култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-21493 Elmenhorst-Lanken
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Слама култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24217 Schönberg I.h
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-67125 Dannstadt
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Слама култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-75031 Eppingen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2003-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-75031 Eppingen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2016 Километража 200 м/ч Ширина на опфаќање 4.6 м
Германија, Neresheim-Ohmenheim
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Слама култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24217 Schönberg/Holst
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се