Филтри -

Машини за обработка на почвата KERNER од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за обработка на почвата KERNER од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.791 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
14.583 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4625 Offenhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се