Филтри -

Машини за обработка на почвата KERNER

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата KERNER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Großpersdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.416 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
22.416 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.583 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
25.750 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
култиватор KERNER GALAXIS култиватор KERNER GALAXIS култиватор KERNER GALAXIS
3
Контактирајте го продавачот
2.941 €
Култиватор
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Култиватор
Длабочина на обработка 3 мм
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
слама култиватор KERNER multicracker mc600 h saatbettkombi
1
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600 машина за подготовка на почвата за сеидба KERNER MC 600
3
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
култиватор KERNER komet k 300
1
Контактирајте го продавачот
7.251 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана KERNER X-Cut Solo 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се