Филтри -

Машини за обработка на почвата Joskin

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Joskin

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор Joskin TERRAFLEX/2 5200/13SHK/2 нови култиватор Joskin TERRAFLEX/2 5200/13SHK/2
2
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 5.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Пружинеста фреза
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
12.490 € UAH 504.700 UAH
Машина за компостирање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Пружинеста фреза
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Solaro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се