Филтри -

Машини за обработка на почвата John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

124 огласа: Машини за обработка на почвата John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
подривач John Deere 512
1
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.130 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.210 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
648,30 € UAH 27.000 UAH
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 1.1 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.820 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 260 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.740 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 23.980 €
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.455 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Рото брана
Длабочина на обработка 2 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
3.200 US$ EUR ≈ 2.951 €
Рото брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Украина, Підгайці
култиватор John Deere 1010 култиватор John Deere 1010
2
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 170 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 10.6 м
Украина, P'yatykhatky
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.625 €
Рото брана
Работна брзина 20 км/ч
Година 2000 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.060 €
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 11.5 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
1.000 US$ EUR ≈ 922,20 €
Рото брана
Работна брзина 18 км/ч
Година 09/2010 Километража Ширина на опфаќање 46.609 м
Украина, м. Полтава
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.611 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.830 €
Рото брана
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Vinnytsia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 124 огласа
Прикажи
Претплати се