Филтри -

Машини за обработка на почвата John Deere

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

136 огласа: Машини за обработка на почвата John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.490 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.640 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.590 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.740 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 28.020 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.648 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Диск брана
Длабочина на обработка 180 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.790 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Zolochiv
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 280 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Километража 2000 м/ч Ширина на опфаќање 8.5 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.838 €
Рото брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 70 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 11 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 320 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 13 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
20.900 US$ EUR ≈ 19.850 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 28.300 €
Култиватор
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 10.5 м
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
2.000 US$ EUR ≈ 1.899 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
6.400 US$ EUR ≈ 6.078 €
Рото брана
Работна брзина 20 км/ч
Година 2000 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 13.7 м
Украина, Novgorodka
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.190 €
Подривач
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Несвіч
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.648 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Украина, Poltava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Претплати се